Almanya'da Şube Üzerinde Oturum İzni

Almanya'da Şube Üzerinde Oturum İzni
  • 2021-08-17
  • 555

Almanya'da Şube Üzerinde Oturum İzni

Türkiye'de ofisi olan ve Almanya'da şubesi bulunan şirketlerinizin Hissedar, Genel Müdür ve Üst Düzey Temsilcilerinin Almanya'da oturum izni almalarına yönelik çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Almanya'da Şube Üzerinde Oturum İzni

Türkiye'de ofisi olan ve Almanya'da şubesi bulunan şirketlerinizin Hissedar, Genel Müdür ve Üst Düzey Temsilcilerinin Almanyada oturum izni almalarına yönelik çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Lakin bu tür durumlarda prosedürlerin eksiksiz yapılması ve karşı tarafa inandırıcı sebepler sunulması gerekmektedir. Bunun için gerekli belge ve evraklar ile tamamen biz ilgileniyoruz. İlk olarak verilen oturum izni şirketinizin var olma süresine göre verilir. Daha sonradan yasalar gereği size süresiz oturum hakkı verilir. Yani bu süreçten sonra bir yandan da Almanya vatandaşı olursunuz. Bu hakka sahip olduğunuzda sadece siz değil eşiniz ve çocuklarınızın da Almanya'da oturum hakkı olur.

Bu bağlamda sizlere vereceğimiz danışmanlık hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Almanya'da oturum izninin sağlanması için gerekli olan evrakların ve belgelerin temin edilmesini sağlamak.

Almanya'da oturum izni için lazım olan evrakların uyumlu bir şekilde hazırlanmasını ve düzenlenmesini sağlamak.

Bu belgelerin işleme konulma süreçlerinin sağlanması.

Almanya oturum izni için gerekli fizibilite raporlarının hazırlanması.

Öngörü hesaplarının yapılması.

Almanya Ticaret ve Sanayi Odası ile gerekli görüşmelerin yapılması bu görüşmelerin detaylıca takibinin yapılması ve sonuçlandırılması.

Yetkili yabancılar dairesi ile randevuların alınması, görüşmelerin yapılması ve bu görüşmelerin sonlandırılmasına kadar konu ile ilgilenilmesi.

Türkiye'deki Almanya Konsolosluğu ile randevuların alınması, görüşülmesi ve bu görüşmelerin sonuçlandırılmasına kadar ilgilenilmesi

Yardımcı Olduğumuz Diğer Konular:

Almanya'da Şirket Kurmak,  Almanya'da Şirket Temsilciliği Kurmak,  Alman Devleti Yatırım Teşvik ve Hibeleri,  Almanya'da Yatırım ve Yatırım Finansmanlığı, Almanya'da Finansal Kaynaklar,  Almanya'da Gümrük Hizmetleri, Almanya'da Şube Kurmak,  Almanya'da Şube Temsilciliği Kurmak,  Alman Devleti Yatırım Teşvik ve Hibeleri,  Almanya'da Yatırım ve Yatırım Finansmanlığı,  Almanya'da Finansal Kaynaklar,  Almanya'da Gümrük Hizmetleri, Almanya Oturum İzni, Almanyada Yatırım Yapmak