Hayallerinizi Gerçekleştirelim

Hayallerinizi Gerçekleştirelim
  • 2021-08-17
  • 1164

Hayallerinizi Gerçekleştirelim

Hayallerinizde Almanya’da şirket kurmak mı var? Nasıl yapılacağını mı düşünüyorsunuz? Bu sadece hayal olarak kalmasın.

Hayallerinizi Gerçekleştirelim

Hayallerinizde Almanyada şirket kurmak mı var? Nasıl yapılacağını mı düşünüyorsunuz? Bu sadece hayal olarak kalmasın.

Adlone danışmanlık şirketi ile artık Almanya’da şirket açmak ve oturum izni almak çok kolay. Sizlere şirketinizi kurmadan önce yatırım yapmayı düşündüğünüz şirket pazarı ile ilgili ne kadar kar marjının olduğunu ve ne kadar talep gördüğü hakkında gerekli analizleri yapıyor ve bu şirketi kurmanızın ne kadar doğru olduğu hakkında bilgileri sunuyoruz.

Sizler için Almanya’da bulunan ekip arkadaşlarımız ile istediğiniz şirket için gerekli evrakları ve prosedürleri tamamlayıp bakanlık ile ilgili olan işlemlerinizi sıkıca kontrol ve takip etmekteyiz. Uzun yıllar süren çalışmalarımız sonucunda elde ettiğimiz birikimlerimiz ile verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinden memnun kalacağınızı garanti edebiliriz.

Adlone danışmanlık ile daha hızlı bir şekilde büyüyün. Sizlere hali hazırda bulunan bir şirkete ortaklık için gerekli danışmanlık hizmetlerini de vermekteyiz. Bu şirkette alacağınız hisse senedi değerini hesaplamak için şirketin geçmişten günümüze olan yükselmelerini, var olan değerini ve finansal tablolarını inceleyerek sizlere hisse değerinin şuan ki ve gelecekteki değeri hakkında kesin bilgi vermekteyiz. Almanya’da şirket kurulumdan sonra sizler için orada oturum izni için gerekli işlemleri de sağlamaktayız. Size sağlayacağımız oturum izni sadece sizi değil eşinizi ve çocuğunuzu da kapsamaktadır.

Bu işlemleri yaparken birçok iş planı gerekmektedir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile bize ulaşmanız dâhilinde gerekli proje yöneticiliğini yapıp şirket kurulumu veya ortaklığı için başlangıçtan bitişe kadar sizlerin yanında bulunmaktayız.

Şirketiniz ile ilgili Almanya’da yaşayacağınız herhangi bir hukuksal sorunda da size gerekli hizmeti vermekteyiz. Sadece danışmanlık yaptığımız şirketler için tahsis ettiğimiz profesyonel avukatlarımız ile sizlerin bir sorun ile karşılaşmanız için çalışmaktayız.

Daha fazla detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçiniz. Adlone Consulting