• +90 212 403 04 96

Hakkımızda

Adlone Danışmanlık Almanya başta olmak üzere Avrupaya açılan kapınız...

Devamı

İletişim

Türkiye’de Yatırım Yapmak

Almanyada Şirket Kurmak

Türkiye’de Yatırım Yapmak

Türkiye’de Yatırım Yapmak, 2003 yılında belirlenen “Doğrudan Yabancı Yatırımlar Kanunu” ile Türkiye’de Yatırım Yapmak isteyen yabancı vatandaşların önündeki engellerin kalkması ile birlikte yatırımcılara birçok avantajda sağlanmıştır.

Bu nedenle son yıllarda yabancı yatırımcıların ilk adresi Türkiye olmaya başladı.

Peki Türkiye’de Yatırım Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Türkiye de Yatırım Yapan yabancılar Türkiye vatandaşları ile aynı imkanlara sahip olmaktadırlar.

Bu yatırım şekli Türkiye’de Şirket Açmak, Türkiye’de Şube Açmak veya Türkiye’de var olan bir şirkete ortak olmak olarak adlandırılabilir.

Bu yatırımlara devlet tarafından teşvik verilebilmektedir.

Bunun yanı sıra hisse senedi veya tahvil satın alınarak yapılan yatırımlara devlet tarafından bir teşvik söz konusu değildir.

Yabancı yatırımcılar Türkiye’deki yaptığı yatırımlardan sağladığı kar, satış, lisans ve benzeri anlaşmalar ile sağlayacağı paraları yurt dışına serbestçe çıkartabilmektedirler.

Bunların haricinde Türkiye’de Yatırım Yapmak isteyen yabancılara devlet tarafından vergi indirimleri, sigorta primleri ve teşvik gibi avantajlarda bulunmaktadır.

 

Sizde Türkiye’de yatırım yapmak istiyorsanız 20 yılı aşkın süredir sizlere danışmanlık hizmeti veren Adlone Consulting ile tanışın.

Yabancı yatırımcıların ilk olarak tercih ettiği ve uzun yıllar boyunca sektörde verdiği hizmet ile birlikte lider konumda olan Adlone Consulting Türkiye’ye uzanan köprünüzdür.

Yatırım yapmak istediğiniz alan gerekli analizlerin yapılması ve bu analizler ile kar edip edemeyeceğiz hakkında detaylı bilgilendirilmesini sağlıyoruz.

Bunun yanı sıra yatırım yapacağınız zaman sizler için gerekli hukuksal süreçleri ve prosedürleri sadece bu işle ilgilenen ve işlerinde uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte profesyonelce gerçekleştirmekteyiz.

20 Yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmette müşterilerimizi hep başarıya ulaştırmış ve ulaştırmaya da devam etmekteyiz.

Sizde Türkiye’de Şirket Kurmak ve Türkiye’de Yatırım Yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Daha fazla detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

 

Whatsapp